Oficjalny przewodnik po Zamościu

Zamość
Language
Proszę czekać...
Szukaj w kalendarzu
Proszę czekać...
 • trwa: Galerie i wystawy, 25 dni, do 5 października 2018

  Moje Miasto Dziedzictwem Kultury - Zamość 2018

  Moje Miasto Dziedzictwem Kultury - Zamość 2018

  Biuro Wystaw Artystycznych – Galeria Zamojska zaprasza na wystawę pokonkursową „Moje Miasto Dziedzictwem Kultury - Zamość 2018”. Uroczystość odbędzie się dnia 20 września 2018 r. (czwartek) o godz. 14.00. Konkurs i wystawa pokonkursowa objęta jest patronatem Prezydenta Miasta Zamość. W konkursie udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów,szkół ponadgimnazjalnych z Zamościa oraz słowackiego Bardejova.
             W tym samym dniu 20.09.2017 r. o godz. 14.00. w Biurze Wystaw Artystycznych – Galerii Zamojskiej odbędzie się także prezentacja prac dla dzieci i młodzieży z zamojskich szkół. Prace znajdujące się na tej wystawie zrealizowane zostały w czasie tegorocznych wakacyjnych warsztatów plastycznych „Zamość – miasto tworzone wizją i gestem”. Zajęcia plenerowe odbywały się na terenie zamojskiej starówki, a prowadzone były przez instruktora plastyki - Roberta Gomułkę. Projekt realizowany był przez BWA – Galerię Zamojską ze środków finansowych Urzędu Miasta Zamość w ramach miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

  Biuro Wystaw Artystycznych - Galeria Zamojska
  +48 (84) 638 57 82
  http://www.bwazamosc.pl

Projekt współfinansowany ze środków UNII EUROPEJSKIEJ - EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO w ramach REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA LATA 2007-2013
© Urząd Miasta Zamość